Filtr

od do

Menu

Szukaj produktu

Waluty

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html
 1. "Wykałaczki" PARTY

  Plastikowe, kolorowe wykałaczki na przekąski, idealnie zastępują na stole standardowe drewniane wykałaczki, często wykorzystywane do przekąsek i koreczków. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk długość jednej 11,5 cm.


  2.90 zł
 1. Mieszadełka do drinków uśmiech

  Plastikowe, ciekawe mieszadełka do drinków, z uśmiechniętą buźką na jednym końcu, na drugim otwarta rączka. W opakowaniu są cztery sztuki, pakowane po dwa kolory: w jednym pudełku - niebieski i żółty; w drugim zielony i różowy....


  3.90 zł
 1. Patyczki koktajlowe PALMY

  Patyczki koktajlowe to idealne rozwiązanie na każdym stole, dobrze nadają się do przystawek zastepując tradycyjne wykałaczki, a ich atrakcyjny palmowy wygląd przyciąga uwagę każdego. W opakowaniu znajduje się 20 sztuk w kolorze:...


  2.50 zł
 1. Patyczki na przstawki MIX kolor

  Standardowe patyczki do przystawek używane w zamian za zwykłe wykałaczki do nadziewania przekasek, w MIXie kolorów: niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz żółtym w jednym opakowaniu. Wymiary: długość 8 cm.


  2.90 zł
 1. Widelczyki NEPTUN

  Plastikowe widelczyki na przystawki, idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach. Przykuwają uwagę ze względu na swoje piękne barwy oraz interesujące kształty. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk, jeden widelczyk ma długość...


  3.50 zł
 1. "Szpikulce" do rolady

  Praktyczne i przydatne w każdej kuchni szpikulce do rolad np. w trakcie robinia smacznego dania jakim są zrazy wołowe. Długość szpikulca 10 cm.


  1.80 zł
 1. Drylownica do jabłek

  Praktyczna drylownica do jabłek, ułatwienie dla amatorów tych owoców, szybko i sprawnie można dzięki niej usunąć gniazdko z owocu bez jego obierania. Wymiary: długość 19 cm, średnica drylownicy 2 cm.


  2.90 zł
 1. Drylownica do śliwek (metal)

  Drylownica do śliwek wykonana z metalu, oszczędza czas spędzony na drylowaniu owocu przeznaczonego na ciasto, konfiturę, dżem itp. Wymiary: długość 17 cm.


  29.90 zł
 1. Drylownica do wiśni (plastik)

  Drylownica do wiśni w białym kolorze, wykonana z plastiku bardzo praktyczna w kuchni oszczędza czas związany z drylowaniem owoców na ciasto, nalewkę, wino czy kompot. Wymiary: długośc 13,5 cm.


  12.50 zł
 1. Łyżeczka do kawy

  Srebrna, metalowa łyżeczka do kawy sypanej, można ją powiesić dzięki pomysłowej rączce. Wymiary: długość 15,7 cm; szerokość 2 cm; średnica łyżeczki 3,8 cm.


  5.90 zł
 1. Naczynie do smażenia w głebokim tłuszczu

  Naczynie do smażenia w głębokim tłuszczu, idealne ułatwienie w kazdej kuchni. Wymiary: średnica z uszami 27 cm; bez uszu 19,5 cm; wysokość 12,5 cm.


  22.20 zł
 1. Ostrzałka do noży - dwukolorowa

  Dwukolorowa ostrzałka do noży, długość 20 cm, kolory do wyboru to: czerwono - biała lub niebiesko - biała. Posiada ostrza oraz specjalny kamień do ostrzenia noży.


  3.90 zł
 1. Ostrzałka do noży i nożyczek

  Praktyczna ostrzałka do noży i nożyczek, z trzema otworami ostrzącymi: środkowe dla nożyczek, prawe dla prawej strony noża, lewe dla lewej strony noża. Do wyboru dwa kolory: czarny lub czerwony. Długość 18 cm.


  9.90 zł
 1. Ostrzałka do noży i nożyczek seria FIOLET/ZIELEŃ

  Ostrzałka uniwersalna z serii FIOLET/ZIELEŃ. Praktyczna w każdej kuchni i nie tylko ponieważ ostrzy również nożyczki, dzięki niem można naostrzyć noże obustronnie. Dostępna w kolorze zielonym lub fioletowym.


  11.10 zł
 1. Osuszacz do sałaty

  Osuszacz do sałaty to bardzo przydatne urządzenie w każdej kuchni, do środka wkładamy mokrą sałatę zamykamy pojemnik, i jak na karuzeli obracamy go dookoła za pomocą rączki. Woda z sałaty pozostaje na dnie pojemnika, a sałatę...


  18.70 zł
 1. Paliwko do FONDUE

  Paliwko do słynnego FONDUE, czas palenia ok. 45 minut, w opakowaniu znajduje się 3 x 80 gram.


  11.10 zł
 1. Papier do pieczenia

  Papier do pieczenia o szerokości 38 cm i długości 8 metrów. Niezbędny w każdej kuchni dla każdej pani domu.


  4.50 zł
 1. Papier śniadaniowy

  Papier śniadaniowy idealny do pakowania kanapek o wymiarach: 25 cm x 14 m.


  2.90 zł
 1. Pierścień do serwetek

  Aluminiowy pierscień do serwetek, elegancko i gustownie wygląda na zastawionym stole, pasuje do serwetek materiałowych jak i papierowych. Wymiary: ok. 5 x 3,5 cm.


  5.90 zł
 1. Plastikowe kieliszki do wódki (40 sztuk)

  Plastikowe kieliszki do wódki o wysokości 4 cm i średnicy 3,6 cm. W opakowaniu znajduje się 40 sztuk przeźroczystych kieliszków.


  5.10 zł
Sklep internetowy Shoper.pl