Filtr

od do

Menu

Szukaj produktu

Waluty

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html
 1. Stojak na wino - chrom

  Chromowany, składany stojak na wino, mieszczący 12 butelek. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Wymiary 43 x 39 x 13 cm.


  19.90 zł
 1. Korki do wina 2 sztuki.

  W komplecie 2 sztuki korków do wina, w dwóch różnych formach. Praktyczne dla każdego smakosza win, który degustuje trunek a niestety później ciężko zamknąć butelkę wcześniej wyciągniętym korkiem.


  10.70 zł
 1. Korkociąg "Wiertełko"

  Korkociąg do wina, przypominający mini wiertarke, stąd jego śmieszna nazwa. Ładnie zapakowany w pudełko, elegancki, zapewne niejeden smakosz ucieszy się na jego oryginalny widok. Wymiary korkociagu: 15 x 18,5 cm.


  44.10 zł
 1. Korkociąg kolor

  Korkociąg metalowo - plastikowy, dostępny w dwóch kolorach: białym i czerwonym. Wysokość 17 cm.


  11.60 zł
 1. Korkociąg plastik "ŚMIGIEŁKO"

  Korkociąg do otwierania win i innych trunków zamkniętych za pomocą korka. Oryginalny w swym kształcie i kolorze. Dostępny  ciemny fiolet.. Wymiary: wysokość 16 cm.


  9.50 zł
 1. Kpl. do wina - pięć części

  Zestaw do wina, zapakowany w piękne drewniane pudełeczko w kolorze wenge. Składające się z pięciu elementów min: korki do wina, termometr itd. Wymiary pudełka: 23 x 12,5 cm.


  22.30 zł
 1. Odmierzacz do butelki (uniwersalny)

  Odmierzacze do butelki, świetnie nadają się do butelki z wódką, dzięki niemu wygodnie nalewa się alkohol do kieliszka, nie uraniajac ani kropelki. W opakowaniu znajduja się dwie sztuki jedna ciemno niebiska, druga biała. Wymiary:...


  4.60 zł
Sklep internetowy Shoper.pl