Filtr

od do

Menu

Szukaj produktu

Waluty

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html
 1. Deska BAMBUS

  Deska do krojenia wykonana w całości z bambusa, w naturalnym kolorze (boki jaśniejsze, środek ciemniejszy). Wymiary: 40 x 30 x 1,6 cm.


  19.90 zł
 1. Deska ECKING (kanciasta)

  Deska do krojenia wykonana z mocnego plastiku, biało niebieska w prostokątnym, kanciastym kształcie; z wygodna rączką do trzymania bądź powieszenia. Wymiary: 30 x 18 x 1 cm.


  15.30 zł
 1. Deska HAUSHALT

  Deska do krojenia wykonana z drewna, idealna i praktyczna w każdym domu stąd nazwa HAUSHALT (gospodarstwo domowe). Wymiary: 39 x 30 x 2 cm.


  26.90 zł
 1. Deska na przekaski

  Drewniana deska na przekąski, praktyczna na każdą okazję: romantyczną kolację we dwoje, imprezę z przyjaciółmi czy wystawne przyjęcie. Deska posiada 3 przegrodny na których można ułożyć wędliny, sery, oraz dodatki takie jak...


  13.90 zł
 1. Deska OKRĄGŁA z rantem

  Okrągła deska do krojenia, wykonana z drewna, z praktycznym rantem, który zatrzymuje soki wewnątrz wyżłobienia. Wymiary: średnica 25 cm.


  6.20 zł
 1. Deska TURYSTYCZNA

  Plastikowa składana deska, idealnie sprawdza się na biwakach. Nie zajmuje dużo miejsca,  dzięki składanym bokom praktyczna w użyciu. Dostepne kolory: niebieski lub zielony. Wymiary: 33 x 21 cm.


  4.30 zł
Sklep internetowy Shoper.pl