Filtr

od do

Menu

Szukaj produktu

Waluty

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html
 1. Chochelka czarna

  Czarna, wykonana z odpornego na gorąco plastiku chochelka. Wymiary: długość ok. 30 cm.


  4.50 zł
 1. Chochelka/ sosjerka metalowa

  Wykonana z metalu sosjerka w formie chochelki, wygodna i praktyczna w każdej kuchni. Posiada dziubek dzięki, któremu łatwiej nalewamy sos, ma "rurkową" raczkę z uchwytem do powieszenia. Wymiary: długość 29 cm; sama sosjerka 7 x 5 cm.


  6.90 zł
 1. Gwiazdka drewniana

  Gwiazdka kuchenna wykonana z drewna o długości 30 cm, średnica samej gwiazdki ok 5 cm.


  3.90 zł
 1. Kpl. łyżek do sałaty "KRYSZTAŁEK"

  Komplet dwóch  łyżek do sałaty, sałatek, surówek itp. wykonane z plastiku swym wyglądem imitują kryształ. Jedna łyżka zwykła druga z widełkami, niezbędnik każdego amatora sałatek róznego rodzaju. Wymiary: długość 27 cm.


  2.10 zł
 1. Łopatka czarna (trójkąt)

  Łopatka czarna idealna do smażenia i pieczenia, odporna na gorąco wykonana z plastiku. Wymiary: długość 30 cm.


  6.90 zł
 1. Łopatka drewniana

  Łyżka drewniana bardzo przydatna w każdej kuchni, do smażenia i mieszania potraw na delikatnych powierzchniach. Wymiary: długość 30 cm, sama łopatka: ok. 10,5 x 6 cm.


  2.90 zł
 1. Łopatka metalowa

  Łopatka wykonana z metalu w kolorze srebrnym, z "rurkową" rączką oraz uchwytem do wieszania. Wymiary: długość 30,5 cm; sama łopatka 7 x 13 cm.


  4.50 zł
 1. Łopatka plastik (z dziurką)

  Plastikowa łopatka kuchenna, w oryginalnym kształce, dostępna w białym bądź niebieskim kolorze. Wymiary: długość ok. 30 cm.


  2.50 zł
 1. Łyzka wazowa - metalowa

  Łyżka wazowa do zup itp. wykonana z metalu schludnie wykończona, "rurkowa" rączka, z haczykiem na powieszenie. Wymiary: długość 30,5 cm; sama chochelka 7,5 x 9 cm.


  4.90 zł
 1. Łyżeczka do kawy

  Srebrna, metalowa łyżeczka do kawy sypanej, można ją powiesić dzięki pomysłowej rączce. Wymiary: długość 15,7 cm; szerokość 2 cm; średnica łyżeczki 3,8 cm.


  5.90 zł
 1. Łyżka czarna (łezka)

  Wykonana z plastiku odpornego na ciepło, idelana do gotowania zwłaszcza na delikatnych powierzchniach pokrytych np. teflonem. Nie rysuje żadnej powierzchni. Wymiary: długość 32 cm; rozmiar samej łyżki 10,5 x 6,5 cm.


  2.80 zł
 1. Łyżka drewniana

  Łyżka drewniana o długości 30 cm, idealna do mieszania, smażenia itp. Wymiary: sama łyżka 6,5 x 5 cm.


  2.60 zł
 1. Szczypce do grila długie

  Szczypce do grila o długości 40 cm i powlekanych "uszach" gumą. Wygodne w użyciu dzięki gumie szczypce nie wbijają się w palce,a dzięki długości nie ma możliwości oparzenia się rozgrzanym grilem.


  2.40 zł
 1. Szczypce kuchenne seria FIOLET/ZIELEŃ

  Szczypce kuchenne wyglądem przypominające łopatkę kuchenną, wykonane ze stali szlachetnej w dwóch kolorach do wyboru:zielonym lub fioletowym. Szczypce z serii FIOLET/ZIELEŃ dostępnej w naszym sklepie (w akcesoriach kuchennych). Długość...


  7.30 zł
 1. Szumówka metalowa

  Szumówka, to narzędzie kuchenne służące do zbierania piany oraz szumowiny, która często zbiera się na powierzchni płynnych potraw takich jak np. zupy. Szumówka wykonana z metalu, z "rurkową" rączką oraz haczykiem do zawieszenia....


  4.70 zł
 1. Tłuczek drewniany

  Wykonany z drewna tłuczek do mięsa o długości 30 cm. Rozmiary samego tłuczka:  8 x 5,1 cm.


  6.50 zł
 1. Tłuczek metal - drewno

  Tłuczek wykonany z drewna z metalowymi wykończeniami dwóch rodzajów (widać na zdjęciach). Wymiary: długość 30 cm, tłuczek: szerokość 11 cm,  średnica 4,5 cm.


  13.70 zł
 1. Ubijak do ziemniaków "kropki"

  Ubijak do ziemniaków w nietypowym kształcie, metalowy z dziurkami. Wymiary: długość 24 cm, średnica 7,5 cm.


  14.40 zł
 1. Widelec BRILLIANT

  Długi widelec BRILLIANT idealny do przekładania mięs na grilu i nie tylki, sprawdza się również w innych czynnościach kuchennych. Wymiary: długość 35 cm.


  3.90 zł
Sklep internetowy Shoper.pl