Filtr

od do

Menu

Szukaj produktu

Waluty

Cenniki do pobrania

 • plik excel
 • plik pdf
 • plik html
 1. Haczyki 4 szt. plastik

  Cztery sztuki haczyków na ściereczki, w kolorze srebrnym, mocowane na klej. Wymiary: długość ok. 4,5 cm; szerokość 3 cm.


  3.90 zł
 1. Haki LUDZIKI kolor

  Plastikowe haczyki kuchenne, idealne do wieszania ściereczek lub innych akcesoriów kuchennych, na przyssawki. Do wyboru trzy kolory: żółty, niebieski lub różowy. Wymiary: długość 9 cm. Pakowane po dwie sztuki.


  4.20 zł
 1. Haki ścienne - 3 wieszaki

  Srebrne, plastikowe wieszaki, przyklejane na klej do powierzchni, wyglądają jak mini wieszak na ręczniki, mają trzy ruchome ramiona, na które można powiesić ściereczki. Pakowane po 2 sztuki. Długośc 5 cm, szerokość 2,5 cm.


  2.90 zł
 1. Półka + wieszaki nierdzewne

  Półka i sześć wieszaków, wszystko wykonane ze stali nierdzewnej.Na półeczce można ułożyć wszystko od kubków po inne akcesoria kuchenne. Montowane na dwie przyssawki, w pudełku dołączona instrukcja montażu.Wymiary: długość ok 29...


  23.40 zł
 1. Wieszak na przyssawki 2 szt. BIAŁY

  Dwie sztuki wieszaka wykonanego z plastiku, mocowany na przyssawki o średnicy ok. 5 cm, idealnie nadaje się do kuchni i łazienki. Przyssawki "montuje" się do gładkich powierzchni tj.: szkło, lustro czy kafelki uprzednio przetarte specyfikiem...


  6.90 zł
 1. Wieszaki dla dzieci motyw MIX

  Wieszaki na jeden haczyk, mocowane na klej do wyboru: misie, koala, roześmiana buźka, bużka z białymi rączkami. Średnie wymiary: okragłe srednica ok 6 cm, zwierzaki ok. 6 x 5,5 cm.


  6.90 zł
Sklep internetowy Shoper.pl